top of page

Saugus investavimas į žaliavas

Šio seminaro metu Jūs:

SUŽINOSITE, kodėl bankai ir valstybės kaupia savo rezervus auksu ir sidabru, o žmonėms Lietuvoje dažniausiai siūloma investuoti į gyvybės draudimus, kurie žmones daro ne turtingesnius, o dar labiau juos nuskurdina?

IŠMOKSITE pasiskaičiuoti, kur ir kiek reikia turėti šeimai aukso ir sidabro atsargų ir kokių taisyklių reikia laikytis, norint išmokti sėkmingai investuoti į žaliavas.

NT sutelktinis investavimas per P2P

Kas yra sutelktinis finansavimas ir kokios jo rūšys?

Kuo skiriasi NT sutelktinis finansavimas nuo klasikinio NT investavimo? Kokie privalumai investuojant į sutelktinį finansavimą su NT užstatu? Į ką reikia atkreipti dėmesį, kad jūsų investicijos būtų saugios? Kaip iš NT uždirbti nuo 8 proc. garantuotą investavimo grąžą ir sukaupti vaikų mokslams bei savo oriai pensijai (praktinė dalis)?

Statybų studijų organizuojamas seminaras

„Statybų studijos" kviečia apsilankyti seminare

„Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“

Trukmė: 10 - 19 val., įskaitant 1 val. pietų pertrauką.

Lektorius - įmonės, statančios ir projektuojančios individualius namus Vilniuje ir Kaune, teikiančios individualias konsultacijas UAB "Statybų Studijų Centras" direktorius Linas Mikaila.

Seminaras apie mokesčių permokos susigrąžinimą ir deklaravimą

Kodėl Lietuvoje žmonės permoka daugiau kaip 100 000 Eur mokesčių? Ar tikrai gausime finansinę naudą iš bankų, draudimų ir valstybei mokamų mokesčių? Kaip susigrąžinti permokėtus mokesčius ir gauti naudos iš savo investicijų?

Kaip pasirašyti saugią kredito sutartį ir dvigubai greičiau grąžinti būsto kreditą?

100 kartų pigiau pasikonsultuoti, nei vėliau taisyti finansines klaidas – dalyvaukite mokymuose apie būsto paskolas! 

Išmoksite pasirašyti saugią kredito sutartį, teisingai pasirinkti mokėjimo metodą, laikotarpį, kaip susimažinti banko maržą, valdyti kredito sutartį visą kredito sutarties laikotarpį ir sutaupyti mažiausiai 50 % bankui mokamų palūkanų.

 

10. Kaip naudotis 12 žingsnių metodika, kad savo būsto paskolą grąžintumėte dvigubai greičiau ir sumokėtumėte dvigubai mažiau palūkanų?

Pirkti, parduoti ar nuomoti NT 2018 m.

Praėjo tie laikai, kai žmonės ilgai nesvarstydami šluodavo butus, namus ir sklypus už beprotiškas kainas. Didžiuliai pelnai ir storos NT pardavėjų piniginės. Patenkinti, išdidūs, bet dažnai į paskolas įklimpę pirkėjai. Atrodė, kad ši idilė niekada nesibaigs. Vieni sparčiai turtės, o dalis ir toliau norės gyventi ne pagal savo galimybes. Bet laikai pasikeitė.

Dabar neužtenka tingiai pamoti pirštu, kad NT pirkėjai užmėtytų jus pinigais. Šie laikai priklauso tiems, kurie išmoko praeities pamokas, greitai reaguoja į rinkos pokyčius ir taiko pažangiausias praktikas, kaip pelningai parduoti, pirkti ar nuomoti nekilnojamąjį turtą ir išmintingai pasirinkti geriausią įmanomą banko paskolą.

Šis išskirtinis seminaras skirtas Jums, jeigu planuojate pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą ir trokštate, kad Jūsų sandoris būtų maksimaliai pelningas.

Kaip susidaryti savo SANTAUPŲ IR PASKOLOS VALDYMO PLANĄ

12-os žingsnių SPVP modelis, kuris padidins jūsų finansinį raštingumą. Sužinosite, kodėl turtingi toliau turtėja, ir padidinsite savo finansinę savi discipliną. Suprasite, kokios investicijos Jums tinka, kaip kurti turtą ir užtikrinti savo finansinę ateitį. Išmoksite, kaip įdarbinti pinigus, o ne dirbti už pinigus, sužinosite žingsnius link finansinės laisvės, kaip investuoja turtingieji.

 

10 asmeninių konsultacijų su nepriklausomais ekspertais.

Seminaras

ŠEIMOS PINIGAI 2018

Kaip efektyviai derinti šeimą, karjerą, pinigus ir dar užsidirbti?

Ką nutyli bankai dėl debeto/kredito kortelių? Kas lemia tai, kad taip greitai išleidžiate savo uždirbtus pinigus?

Kodėl net 99% gyventojų nesusigrąžina visų permokėtų mokesčių?

Auksinė taisyklė, kuri per metus Jums leis sugeneruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų be jokių pastangų.

Ką pirmiausia reikia daryti gavus algą, kad išvengtumėte "juodų dienų"? Kaip greitai ir paprastai šeima gali užsidirbti papildomas pajamas jau rytoj? Galimybės uždirbti investuojant.

Finansų savaitgalis

2018

Mokėti apgalvotai elgtis su pinigais turi ne tik bankininkai, finansų ministrai ar verslininkai. Taupyti, galvoti, kaip uždirbti daugiau ar išmintingai investuoti turi mokėti kiekviena šeima ir pora, siekianti gyventi pilnavertį gyvenimą.

 

ŠEIMOS FINANSŲ SAVAITGALIS yra konferencija šeimoms ir poroms, kurios trokšta gauti praktinius, išbandytus ir veikiančius patarimus, kaip uždirbti ir sutaupyti daugiau pinigų savo ateičiai ir svajonėms.

bottom of page