top of page

Atsiliepimai

Darius ir Ieva Dorelaičiai

Mes su Mariumi Jansonu ir asociacija FIKVA susipažinome gana seniai, nes turime skaudžios patirties su bankais. Šios asociacijos dėka po truputį keičiame savo mąstymą, o lygiai taip pat keičiasi ir mūsų finansinė padėtis. Intensyviai dirbame finansų srityje, su savo asmeninėmis išlaidomis ir pajamomis, turime Santaupų ir Paskolos Valdymo planą, kurio laikomės. Jis padėjo mums susitelkti. Džiaugiamės, kad po truputį turime ir rezultatų. Mūsų tikslas išeiti iš samdomo darbo ir žengti finansinės laisvės link- garantuojame, kad su FIKVA šį tikslą tikrai pasieksime.

Gintaras ir Edita Striaukai

Mes su FIKVA susipažinome 2016 metais Šeimos Finansų savaitgalyje. Šiame renginyje ieškojome, kaip pagerinti savo finansinę padėtį. Po šio renginio nusprendėme susidaryti savo asmeninį Santaupų ir Paskolos Valdymo planą, nors jokio kredito tuo metu neturėjome. Metai bendravimo su Mariumi Jansonu padėjo išsianalizuoti, kokioje finansinėje padėtyje esame: buvo išanalizuotos turimos finansinės sutartys, jų nauda ar žala. Paaiškėjo, kad kasame sau finansinę duobę. Pasibaigus SPVP sutarties galiojimo terminui, mes nusprendėme tapti asociacijos saugiais nariais- tai leido mums gauti visą medžiagą renginiuose ir kitoje formoje. Didžiausia narystės nauda- susigaudyti mokestinėje aplinkoje, kuri šiais laikais labai dažnai kinta, bei galimybė dalyvauti visuose FIKVA organizuojamuose seminaruose, nes jie padeda nuo pat pradžių susigaudyti, kur galima investuoti nedidelėmis sumomis, kaip sutaupyti mokesčius. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad patys turėdami finansinį raštingumą- jį galime perduoti ir savo vaikams.

Rasa Morkūnienė

Esu FIKVA narė. Buvimas FIKVA nare leidžia man sistemingai judėti asmeninių finansinių tikslų link. Prieš tampant asociacijos nare viską gyvenime atlikdavau gana chaotiškai, nors žinojau, kad turi būti sistema, tačiau nežinojau, kaip ją sukurti. Asociacijos dėka gavau mokymus ir supratimą, kaip tą daryti, turiu galimybę lankytis seminaruose, kurie padeda kryptingai laikytis asmeninių finansinių tikslų. Didžiausia narystės nauda yra pagalba laikytis nustatyto kelio finansinių tikslų link.

Valerijus su žmona

Atėjome į asociaciją prieš 5 metus. Tuo metu nežinojome, kas yra finansai, kadangi niekas jų mūsų paprasčiausiai nemokė. Pirmas žingsnis buvo paklausyti Mariaus Jansono, kuris tuo metu mums buvo nežinomas. Po jo sekė kita informacija, kol susiformavo informacijos ratas. Kiekvienais metais dalyvaujame Finansų Savaitgalyje, nes reikia atsinaujinti žinias, kai kuri informacija kinta ar paprasčiausiai pasimiršta. Visa seminare pateikiama informacija (kreditai, investavimas, pensijų fondai, lyderystė) yra įdomiai ir suprantamai pateikiama. Patariame visiems norintiems tobulintis ir mokytis finansų, tai daryti padedant FIKVA komandai. Rekomenduojame dalyvauti kartu su antrąja puse, kadangi gaunamą informaciją perteikti ir perpasakoti yra labai sudėtinga. Labai džiaugiuosi (Valerijus) Mariaus Jansono ir asociacijos rengiama švietėjiška veikla, nes tik dėl jo mokymų pradėjome savo šeimos finansinį išprusimą. Ateityje planuojame nesustoti ir toliau mokytis finansinio raštingumo su tikslu išeiti iš užburto „Žiurkių rato“ ir susikurti pasyvių pajamų srautą, padedant FIKVA ir Mariumi Jansonu.

Salvijus ir Kristina

Į Finansų savaitgalio seminarą patekome atsitiktinai. Ieškojome finansinio patarimo dėl būsto kredito, kadangi norėjome statytis namą. Planavome imti savo galimybėms per didelį kreditą. Marius Jansonas konsultacijos metu mus supažindino su kredito ir finansų pasauliu. Nusprendėme savo finansines žinias plėsti Finansų savaitgalio seminare, kur buvome supažindinti su kaupimo alternatyvomis bei patarimais, kur geriau nekaupti. Dabar, jau turėdami finansinį supratimą- mes galime netgi paaiškinti, kur pinigus prarado mūsų tėvai, bei patarti savo vaikams, ko geriau nedaryti ar geriau daryti. Asociacijos nariais esame jau 4 metus. Kiekvienais metais tęsiame narystę dėl dažnai kintančios mokestinės sistemos, atsirandančių naujų galimybių. Patys visko apžvelgti nesuspėjame, todėl labai džiaugiamės, kad skiriant savaitgalį į metus esame supažindinami su daugybe aspektų, gauname koncentruotą informaciją finansų klausimais bei galime iškelti atvirus klausimus, kurie yra atvirai iš karto atsakomi. Aš (Kristina) džiaugiuosi Mariaus Jansono patarimais imant būsto kreditą, kadangi tik Jo dėka pavyko su banku susitarti geresnes sąlygas, nei buvo siūlomos pasirašyti. Finansai yra nuolatinis mokymasis, o FIKVA padeda „susigaudyti“ esamoje situacijoje. Mes intensyviai mokomės investavimo, po truputį save išbandome vis kitose investavimo srityse. Taip pat kaupiame vaikų ateičiai, šviečiame savo vaikus finansinio raštingumo. FIKVA- patikimas kontaktas sau ir savo šeimai prireikus pagalbos ar patarimo finansų klausimais.

Laurynas ir Linas

Aš (Linas) tapau asociacijos nariu tuomet, kai nusprendžiau, kad trūksta žinių verslo ir asmeninių kreditų klausimais. Pradėjus dalyvauti visuose FIKVA rengiamuose renginiuose man buvo atsakyta į rūpimus kreditų klausimus, bei padidintas finansinis raštingumas. Aš (Laurynas) tvirtai pasitikiu Mariumi Jansonu, nes matau, kad jis nuoširdžiai nori padėti kiekvienam žmogui, dalyvaujančiam FIKVA organizuojamame renginyje ar besikonsultuojančiam kredito ar kitais klausimais. Šiame komerciniame amžiuje tai yra labai reta, o gal net visai nėra. Po šio renginio planuojame apibendrinti seminare gautą informaciją ir ją pritaikyti savo fizinėje veikloje. Be to, esame iš daugiavaikės 6 vaikų šeimos, taigi nusprendėme visi dalyvauti ir prof. R. Jasinavičiaus rengiamoje „Dinastinės šeimos formavimo stovykloje“.

Sandrija Kudirkaitė

FIKVA organizuojamame renginyje dalyvavau jau ne pirmą kartą. Buvau sužavėta pasiruošimu seminarui: nuo logistikos, organizacinių smulkmenų, pačios aplinkos sukūrimo iki dokumentacijos ir asmeninių finansinių planų paruošimo. Šiame seminare dalyvavau su savo šeima ir labai džiaugiuosi, kad visiems buvo sudaryti asmeniniai finansiniai planai, atsižvelgiant į kiekvieno finansinę padėtį. Individualiuose finansiniuose planuose matėsi įdėta daug darbo, kruopštumo, profesionalumo ir kompetencijos. Man pasirodė nuostabu, kad asociacijai yra svarbus MANO iškeltas uždavinys ir tikslas, kad Marius Jansonas ir visa FIKVA komanda dirba, kad MANO iškeltas tikslas būtų pasiektas. Labai džiaugiuosi sisteminio mokymosi nauda, nes vienas seminaras ar mokymaisi nieko nepakeičia žmogaus mąstysenai, įgūdžiams, įpročiams. Būtent todėl nusprendžiau sudalyvauti šiuose mokymuose ir susidaryti savo ir savo šeimos finansinį planą. Šeimos Finansų Savaitgaliui pasibaigus, jaučiuosi saugiose rankose, nes visi geriausi Lietuvos specialistai dirba tam, kad MANO finansinis tikslas būtų pasiektas. Manau, kad sprendimas susidaryti savo Santaupų ir Paskolos Valdymo planą buvo geriausia investicija į savo finansinę laisvę, o kaina už gautą naudą labai nedidelė.

bottom of page