top of page

NEPRIKLAUSOMI EKSPERTAI

Marius Jansonas 

Finansų ir kreditų valdymo asociacijos prezidentas, pirmasis Lietuvoje nepriklausomas paskolų ekspertas, lektorius. Marius paskolų ir finansų sektoriuje dirba daugiau nei 10 metų. Savo karjeroje dirbo Skandinavijos banko gyvybės draudimo grupės vadovu, o nuo 2006 m. pradėjo privačią veiklą, orientuotą į investavimą, mokesčių susigrąžinimą bei paskolas. Jis gali profesionalai konsultuoti tiek imant būsto paskolą, tiek norint keisti jau turimos paskolos sąlygas.

Rimvydas Jasinavičius 

Finansinės išminties skleidėjas, ekonomistas, verslo konsultantas. Verslininkas, milijonierius, 176 išradimų bei daugelio mokslo ir publicistinių straipsnių autorius, įvairių mokslo ir technikos premijų laureatas.

Mindaugas Juodaitis 

Verslininkas, aktyviai besidomintis finansų valdymu, verslų kūrimu, investavimu. Dalyvavęs daugelyje seminarų ir mokymų, kuriuos vedė žinomi finansų ekspertai: Bodo Schaferis, T. Harv Eker, Rimvydas Jasinavičius ir kt. Vysto verslus ir nuolat gilina žinias apie jų efektyvinimą, klasikinę ir interneto rinkodarą, valdymą.

Valentinas Maskoliūnas 

Gyvybės draudimo ekspertas, 11 metų aktyviai dirbantis draudimo rinkoje – praktikas. Nuo 2002 m. vadovauja vienos iš draudimo įmonių brokerių filialui. „Tik išanalizavę kliento poreikius ir palyginę sutartis keletoje draudimo kompanijų galime teigti, kad draudimas parinktas atsižvelgiant į visas aplinkybes ir mažiausiais kaštais.“- teigia Valentinas.

Raimondas Kivylius 

Advokatas, lektorius, skaitantis paskaitas seminaruose teisiniais klausimais. Partneris advokatų kontoroje AVERUS. Praktikos sritys: teisminiai ginčai ir arbitražas, atstovavimas baudžiamosiose bylose, įmonių teisė, mokesčių teisė. Lietuvos advokatūros narys. Verslo aplinkos gerinimo („Saulėtekio“) komisijos narys.

Tomas Balkus 

Nepriklausomas pensijų ir gyvybės draudimų ekspertas. Teikia pensinio fondo ir gyvybės draudimų pasirinkimo įvertinimo bei keitimo (esant būtinybei) klientams paslaugas. Šiuo metu vadovauja draudimo brokerių įmonei UADBB „Ban Vita“, kurios pagrindinė sritis – klientų konsultavimas pensijų kaupimo ir gyvybės draudimų klausimais.

Jurijus Clavas 

Verslininkas, investuotojas, mokymų lektorius, koučingo specialistas, kuris daug laiko skiria nuolatiniam tobulėjimui ir aktyviems veiksmams. Jo misija – padėti žmonėms jų saviugdos kelyje. 2009 metais tapo sertifikuotu Roberto Kijosakio metodikos treneriu Lietuvoje ir pradėjo rengti „Pinigų srauto“ klubus ir kitus mokymus.

Laurynas Didžiulis 

Advokatas civilistas, kuris specializuojasi finansų rinkų ir verslo teisėje. Dr. Laurynas Didžiulis yra advokatų kontoros CONFIDENCE partneris, turintis beveik šešerių metų teisinio praktinio darbo Lietuvos Aukščiausiajame Teisme patirtį. Taip pat dirbo analitinį darbą Teisės institute. Nuolat skelbia straipsnius teisės mokslo ir praktikos žurnaluose, veda mokymus teisėjams, advokatams, notarams, antstoliams, įmonių juristams ir studentams.

Arnoldas Antanavičius 

Nepriklausomas NT ekspertas. Nekilnojamojo turto srityje turi daugiau nei penkerių metų patirtį. Pasak Arnoldo, informacija, paremta tyrimais ir analizėmis, leidžia pasirinkti geriausią alternatyvą ir priimti optimalius sprendimus, todėl prieš pradedant ieškoti sau būsto, dera pasidomėti, kas vyksta aplinkui ir kas gali nutikti rytoj. Arnoldas gali padėti susidaryti šiandienos nekilnojamojo turto rinkos situacijos vaizdą, įvardinti juntamas tendencijas ir galimus ateities scenarijus.

Audrius Šešplaukis 

Turto ir verslo vertinimo ekspertas, šioje srityje dirbantis nuo 1998 metų, „Inreal“ turto vertinimo departamento vadovas. Audrius yra Lietuvos turto vertintojų Asociacijos narys, Lietuvos turtą ir verslą vertinančių įmonių asociacijos Standartų ir metodologijos komisijos narys, savo žinias nuolat gilinantis ir įgūdžius tobulinantis Lietuvos bei užsienio seminaruose ir konferencijose. Profesionaliai konsultuoja vykdant turto vertinimo procesą.

Tomas Bagdonavičius

Tomas turi verslus nekilnojamojo turto nuomos, nekilnojamojo turto plėtros, mažmeninės prekybos bei IT srityse. Verslai sistematizuoti ir valdomi nuotoliniu būdu.

Linas Mikaila 

Įmonės, statančios ir projektuojančios individualius namus Vilniuje ir Kaune, UAB „Statybų studijų centras“ direktorius, seminarų „Kiek kainuoja ir trunka individualaus namo statyba?“ lektorius, teikiantis asmenines konsultacijas. 

Viktorija Vanagė 

Nekilnojamojo turto agentė. Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos valdybos narė. Nekilnojamojo turto srityje dirba virš 5 metų. Per trejus su puse metų jos vadovaujama agentūra CITUS pateko į stipriausiųjų penketuką Lietuvoje. Sėkmės paslaptis – nebijo auginti lyderių. Viktorija tiki tuo posakiu, kad jeigu mokinys pralenkė mokytoją, vadinasi, buvo labai geras mokytojas. Džiaugiasi, galėdama patarti NT pirkimo, pardavimo ar keitimo klausimais. Didžiausias įvertinimas – laimingas klientas ir jo teisingas sprendimas! 

Nerijus Strikulys 

Teisininkas, bankroto ir restruktūrizavimo administratorius. VDU Teisės fakulteto dėstytojas, perteikiantis studentams praktiniame darbe įgytą patirtį. Profesionaliai konsultuoja vykdant asmeninį ar įmonės bankrotą. 

Jurgis Šefleris

Privatus investuotojas, turintis ilgametę investavimo į NT patirtį. Verslo praktikas ir NT projektų vystytojas, atradęs pašaukimą mokyti nekilnojamojo turto verslo paslapčių kitus. Geriausiai įvertintas „Investuok akademijos“ nekilnojamojo turto lektorius, besidalinantis ne teorinėmis žiniomis, bet turtinga praktine patirtimi. Jurgio bėda, kad nepalieka nė vieno neatsakyto klausimo, todėl neretai paskaitos užsitęsia.

Vytautas Kašėta

Blockchain analitikas, socialinis inžinierius, blockchain bendruomenės aktyvistas, fizikas, vizionierius, futuristas.

Asta Narvilienė

Mokesčių konsultantė, nuo 1997 m. jos specializacija – gyventojų mokami mokesčiai. Teikia konsultacijas mokesčių apskaičiavimo, deklaravimo, susigrąžinimo klausimais. Taip pat konsultuoja individualios veiklos vykdymo, registravimo, apskaitos klausimais. Profesionalai pataria deklaruojant gyventojų pajamų mokestį, nekilnojamo turto mokestį, teikiant turto deklaracijas, registruojantis pridėtinės vertės mokesčio mokėtoju, mokestinio tyrimo, mokestinio patikrinimo metu bei pasirenkant optimalų verslo variantą.

Justė Adomaitytė 

Teisininkė, dirbanti advokatų kontoroje AVERUS. Praktikos sritys: teisminiai ginčai, įmonių teisė, sutarčių teisė. Aktyviai dalyvauja šviečiamojoje veikloje, skaito pranešimus seminaruose teisiniais klausimais. 

Vytautas Kalmatavičius 

Advokatas, advokatų kontoros TRINITI partneris ir nekilnojamojo turto ir statybos teisės praktikos grupės darbo vadovas. V. Kalmatavičius turi didelę patirtį nemokumo ir bankroto, bankininkystės teisės klausimais, teikia teisines konsultacijas įmonių teisės, intelektinės nuosavybės, teisminio proceso, sprendimų pripažinimo ir vykdymo srityse. 

Artūras Milevskis

UAB „Synergy Finance“ investicijų valdymo skyriaus vadovas bei vienas iš įmonės įkūrėjų. Šiuo metu Artūras yra atsakingas už profesionalų klientų turto valdymą bei konsultavimą, periodinių bendrovės renginių organizavimą, esamų investavimo strategijų priežiūrą bei naujų paiešką. Jis taip pat yra vienas iš investuotojų edukacijai skirtos internetinės svetainės www.investavimas.lt lektorių. Skaito pranešimus įvairiomis investavimo temomis Investuotojų asociacijos, žurnalo „Investuok“, „Vilnius Invest“, Lietuvos banko bei kitų institucijų organizuojamuose renginiuose.

Tatjana Gaivoronskaja 

Gyvybės draudimo specialistė, šioje srityje aktyviai dirbanti daugiau nei 7 m. Specializuojasi tiek fizinių, tiek juridinių asmenų draudimo sektoriuje. Tatjana nemažai laiko dirbo priklausoma draudimo tarpininke, kur visuomet buvo tarp lyderių Lietuvoje dėl klientų skaičiaus bei jų pasitenkinimo ir aukštos darbo kokybės rodiklių.  Šiuo metu bendradarbiauja su viena didžiausių ir sėkmingiausiai dirbančių draudimo brokerių bendrove. Nuolat gilinasi į draudimo rinkos naujoves bei besikeičiančias mokestines tvarkas. Įvertinus draudimo rinkos galimybes, Tatjana padės Jums priimti geriausią, labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį draudimo sprendimą.

bottom of page